Contact

Belangrijke adressen

Bezoekadres Kerkgebouw en Almhof
Kerkstraat 14
4286 BB Almkerk
Tel. 0183 - 40 16 39

Kerkdiensten 's zondags 9.30 en 18.00 uur

Postadres:
Hervormde Gemeente Almkerk
Postbus 28
4286 ZG Almkerk

Rekeningnummers:
Kerkvoogdij NL52RABO0301500533
Diaconie NL50RABO0301502412
Zendingscommissie NL11RABO0301520283

Predikant
Ds. G.J. Wolters
Kerkstraat 12
4286 BB Almkerk
Tel.: 0183 - 40 12 66
predikant@hervormdalmkerk.nl

Scriba
Arnic Smits
scriba@hervormdalmkerk.nl

Koster
Kees van Noorloos
Tel.: 0183 - 40 16 39
koster@hervormdalmkerk.nl

Beheerders 'De Almhof'
Annie Combee | Tel.: 0183 - 40 24 71
Riet van As | Tel.: 0183 - 40 33 45
almhof@hervormdalmkerk.nl

Preekvoorziening
Erno Kwetters
Tel.: 0183-302843 of 0621-564506
preekrooster@hervormdalmkerk.nl

Kerkblad
Arjan Blankers
Tel.: 0183-401834
kerkklanken@hervormdalmkerk.nl

Beamteam
Voor aanleveren van liturgieën en nieuws
beamteam@hervormdalmkerk.nl

Webmaster
webmaster@hervormdalmkerk.nl